Besteon Besteon Home

Besteon - Źródło Zielonej Energii

Firma zajmuje się handlem komponentami do wytwarzania zielonej energii. Oferujemy produkty na naszej platformie sprzedażowej dla Klientów indywidualnych oraz Instalatorów. Posiadamy również konto sprzedażowe na portalu obsługującym tylko transakcje B2B oraz odbiorców hurtowych.

Mamy w swoim portfolio produkty od najlepszych światowych producentów:

Ciągle rozpoznajemy rynek producentów urządzeń do produkcji energii wiatrowej ponieważ chcemy dobierać do potrzeb klientów turbiny oraz osprzęt od sprawdzonych wytwórców.

W gamie produktów mamy kilkaset pozycji i ciągle się rozwijamy poszerzając stale ich liczbę .

Dane kontaktowe • firmowe

Besteon sp. z o.o.

sprzedaż • doradztwo

Stawiamy na długofalową współpracę i nawiązujemy partnerskie relacje z naszymi klientami, dostawcami komponentów, firmami logistycznymi. W krótkim czasie zdobyliśmy odbiorców z wielu europejskich krajów w tym Niemiec, Węgier, Rumunii, Słowacji, Austrii oraz oczywiście Polski.

Uważamy, że kluczem do sukcesu jest nie tylko dobór odpowiednich komponentów ale również, a może przede wszystkim, dobra obsługa klienta w całym procesie zakupu, dostawy towaru czy opieki posprzedażowej z szybkim procesem reklamacji gdy sytuacja tego wymaga.

Czas realizacji zamówień skracamy do niezbędnego minimum tak aby nasi klienci mogli bez zbędnej zwłoki realizować swoje projekty i cieszyć się niezależnością energetyczną, a co również niezmiernie ważne, minimalizować koszty utrzymania domu czy firmy.